
Ніж кухонний Tramontina 23114/025 LYF універсальний 127мм
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 00000003124
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Ніж кухонний Tramontina 23114/025 LYF універсальний 127мм:
- Бренд: Tramontina
- Призначення: Для обвалки м'яса/обробний, Філейний ніж
- Тип кухонних ножів: Класичні ножі зі сталі
- Країна виробник: Бразилія
- Матеріал руків'я: Пластик/Поліпропілен
- Твердість клинка: 52-54 HRC
- Сталь: AISI 420
- Товщина клинка: 1.5 мм
- Довжина клинка: 127 мм
- Вага: 50 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Тип | Філейний ніж |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Довжина леза | 12.7 см |
| Країна виробник | Бразилія |
| Вага | 50 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для обвалки м'яса/обробний, Філейний ніж |
| Довжина клинка | 127 мм |
| Сталь | AISI 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Товщина клинка | 1.5 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴
