
Ніж кухонний Tramontina 23117/027 LYF Шеф 178мм
185 ₴
- В наявності
- Код: 00000003123
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Ніж кухонний Tramontina 23117/027 LYF Шеф 178мм:
- Бренд: Tramontina
- Призначення: Кухарський/Шеф ніж, Універсальний
- Тип кухонних ножів: Класичні ножі зі сталі
- Країна виробник: Бразилія
- Матеріал руків'я: Пластик/Поліпропілен
- Твердість клинка: 52-54 HRC
- Сталь: AISI 420
- Товщина клинка: 1.8 мм
- Довжина клинка: 166 мм
- Вага: 80 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Тип | Ніж кухарський |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Довжина леза | 16.6 см |
| Країна виробник | Бразилія |
| Вага | 80 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Кухарський/Шеф ніж, Універсальний |
| Довжина клинка | 166 мм |
| Сталь | AISI 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Товщина клинка | 1.8 мм |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴
