
Сікач кухонний Jin Fan А001 для шинковки
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 00000002397
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина леза – 147 мм;
Ширина леза — 70 мм;
Товщина леза – 1.2 мм;
Вага – 168 г;
Матеріал леза – сталь AISI 420;
Матеріал рукояті - пластик з гумовими вставками.
Ширина леза — 70 мм;
Товщина леза – 1.2 мм;
Вага – 168 г;
Матеріал леза – сталь AISI 420;
Матеріал рукояті - пластик з гумовими вставками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 147 мм |
| Сталь | AISI 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Товщина клинка | 1.2 мм |
| Тип сокири | Шинковочний |
| Довжина леза | 14.7 мм |
| Тип | Шатківниця |
| Основні | |
| Матеріал руків'я | Прогумований пластик |
| Вага | 168 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴