Шкіряний ніж ремінь "Крило" Пряжка цього ножа-рем'я слугує ножнами для складаного ножа. Відкрити, який можна, тільки повністю вилучивши його з пряжки. Унікальний інструмент — пояс із пряжкою-ножом Ніж зроблений із якісної неіржавкої сталі Ніж (пряжка) зроблений окремо від механізму закриття-розкриття пояса, навіть якщо витягнути ніж — пояс залишиться на вас у застебнутому вигляді Ніж у ремені — унікальний продукт для самооборони, і просто стильна річ для щоденного використання.
Характеристики ременя з ножем:
- Довжина пояса: 120 см
- Розмір пряжки: 7,5 x 5,5 см
- Ширина ремня: 35 мм
- Загальна довжина ножа: 12 см;
- Довжина леза: 5 см;
- Ширина: 1.6 см
- Товщина леза: 1.8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Длина ремня | 1200 мм |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розмір ременя | 111-120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴





