-5%

Чокер-колє зі вставкою "Хрестик". Чорний
245 ₴
233 ₴
- В наявності
- Код: Чокер сердце ЧР
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чокер-колє зі вставкою "Хрестик". Чорний
Чокер виготовлений із тонких, багатошарово склеєних смужок шкіри. Така конструкція надає виробу міцності та стійкості до розтягування, зберігаючи водночас мінімальну вагу. Чокер практично не відчувається на шиї, м'яко прилягає до шкіри та не створює відчуття тиску, що робить його зручним для тривалого носіння й підкреслює акуратний, витончений силует.
Характеристики чокера:
- Тип: кольє
- Стать: жіноча
- Особливості: з металевою вставкою (хрестик)
- Матеріал: штучна шкіра, метал
- Ширина: 1 см
- Повна довжина: 40 см (прибл.)
- Розміри - 32 см, 34 см, 36 см, 37,5 см
- Замок - кнопка
- Вага — 11 г
- Стан: Новий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 11 г |
| Вид виробу | Чокер |
| Довжина | 40 мм |
| Замок | Заклепки |
| Матеріал виготовлення виробу | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233 ₴





