Чокер готичний
Характеристики шипованого рок-чокера:
- Тип: чокер
- Стать: жіночі, чоловічі
- Особливості: шипований, з ланцюжком
- Матеріал: штучна шкіра, метал
- Ширина: 1,9 см
- Товщина: 2 мм
- Повна довжина: 40-41 см (прибл.)
- Розміри "по кнопкам": 35 см, 37 см, 39 см
- Стан: Новий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Чокер |
| Довжина | 410 мм |
| Замок | Замок-пряжка |
| Матеріал виготовлення виробу | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Готичний |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴




