Чокер готичний
Характеристики готичного рок-чокера:
Тип: чокер
Стать: жіночі
Особливості: кільця, з ланцюжком
Матеріал: штучна шкіра, метал
Ширина: 3,6 см
Товщина: 2 мм
Повна довжина: 44 см (прибл.)
Розміри "по застібці": 33 см, 35 см, 37 см, 39 см, 41 см,
Стан: Новий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 66 г |
| Вид виробу | Чокер |
| Довжина | 410 мм |
| Замок | Замок-пряжка |
| Матеріал виготовлення виробу | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴


