-13%

Рюкзак туристичний Xuan Yu Fan 40 л. Чорний колір
525 ₴
455 ₴
- В наявності
- Код: 033-23 Black
+380 (95) 871-78-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бюджетний рюкзак Xuan Yu Fan 40 л Xuan Yu Fan — це легкий, але водночас місткий бюджетний рюкзак для походів, риболовлі, подорожей. Створений із легкого нейлону, з розмірами 53 х 30 х16 см він стане Вашим незамінним помічником у будь-якій ситуації.
Характеристики туристичного рюкзака Xuan Yu Fan:
- Виробник: Xuan Yu Fan
- Модель: 033-23
- Матеріал: нейлон
- Розмір: 53*30*16 см
- Місткість: 40 л
- Колір: чорний
- Стан: новий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 40 л |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість лямок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 53 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Стать | Унісекс |
| За типом конструкції | Анатомічний |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Бічні, Фронтний |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Призначення рюкзака | Туристичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴



